Credeţi că ar trebui să fie organizate Zilele Oraşului? De către MonitorulBT - 11 aprilie 2024 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Credeţi că ar trebui să fie organizate Zilele Oraşului? SUSȚINE MONITORUL DE BOTOȘANIAvem nevoie de sprijinul dumneavoastră pentru a putea oferi în continuare jurnalism onest și a lupta cu corupția și dezinformarea, pentru a scrie despre situația reală, nu versiunea oficială cosmetizată oferită de autorități. SUSȚINE Da Da, dar nu în campania electorală Nu ştiu Nu RezultateVotează +0 -0Deja ai votat!