V-aţi schimbat cauciucurile de iarnă? De către MonitorulBT - 17 aprilie 2024 FacebookTwitterPinterestWhatsApp V-aţi schimbat cauciucurile de iarnă? SUSȚINE MONITORUL DE BOTOȘANIAvem nevoie de sprijinul dumneavoastră pentru a putea oferi în continuare jurnalism onest și a lupta cu corupția și dezinformarea, pentru a scrie despre situația reală, nu versiunea oficială cosmetizată oferită de autorități. SUSȚINE Da Încă nu, dar urmează Nu şi nici nu le schimb Nu am maşină RezultateVotează +0 -0Deja ai votat!