O doamnă către un chelner:
– Îmi puteți pune restul la pachet, vă rog? Nu pot mânca tot!
– Doamnă, ăsta este un bufet suedez!
O doamnă către un chelner:
Avem nevoie de sprijinul dumneavoastră pentru a putea oferi în continuare jurnalism onest și a lupta cu corupția și dezinformarea, pentru a scrie despre situația reală, nu versiunea oficială cosmetizată oferită de autorități.
– Îmi puteți pune restul la pachet, vă rog? Nu pot mânca tot!
– Doamnă, ăsta este un bufet suedez!
Avem nevoie de sprijinul dumneavoastră pentru a putea oferi în continuare jurnalism onest și a lupta cu corupția și dezinformarea, pentru a scrie despre situația reală, nu versiunea oficială cosmetizată oferită de autorități.
TOATE DREPTURILE REZERVATE. TEXTELE ȘI FOTOGRAFIILE SUNT PROPRIETATEA TITULARILOR DE COPYRIGHT ȘI NU POT FI REPRODUSE FĂRĂ ACORDUL SCRIS AL ACESTORA.
© 2007 - 2024 MEDIAPRESS SRL