Ca să curgă lapte și miere e nevoie de vaci și albine. Cu boi și trântori nu vă așteptați la minuni…
-Dumitru MONACU
Ca să curgă lapte și miere e nevoie de vaci și albine. Cu boi și trântori nu vă așteptați la minuni…
Avem nevoie de sprijinul dumneavoastră pentru a putea oferi în continuare jurnalism onest și a lupta cu corupția și dezinformarea, pentru a scrie despre situația reală, nu versiunea oficială cosmetizată oferită de autorități.
-Dumitru MONACU
Avem nevoie de sprijinul dumneavoastră pentru a putea oferi în continuare jurnalism onest și a lupta cu corupția și dezinformarea, pentru a scrie despre situația reală, nu versiunea oficială cosmetizată oferită de autorități.
TOATE DREPTURILE REZERVATE. TEXTELE ȘI FOTOGRAFIILE SUNT PROPRIETATEA TITULARILOR DE COPYRIGHT ȘI NU POT FI REPRODUSE FĂRĂ ACORDUL SCRIS AL ACESTORA.
© 2007 - 2024 MEDIAPRESS SRL