Greu la minte, la trup greu,
Plin tot timpul de emfază,
Dacă-l scuturi de tupeu,
Se …dezintegrează!
-Dumitru MONACU
Greu la minte, la trup greu,
Plin tot timpul de emfază,
Dacă-l scuturi de tupeu,
Se …dezintegrează!
Avem nevoie de sprijinul dumneavoastră pentru a putea oferi în continuare jurnalism onest și a lupta cu corupția și dezinformarea, pentru a scrie despre situația reală, nu versiunea oficială cosmetizată oferită de autorități.
-Dumitru MONACU
Avem nevoie de sprijinul dumneavoastră pentru a putea oferi în continuare jurnalism onest și a lupta cu corupția și dezinformarea, pentru a scrie despre situația reală, nu versiunea oficială cosmetizată oferită de autorități.
TOATE DREPTURILE REZERVATE. TEXTELE ȘI FOTOGRAFIILE SUNT PROPRIETATEA TITULARILOR DE COPYRIGHT ȘI NU POT FI REPRODUSE FĂRĂ ACORDUL SCRIS AL ACESTORA.
© 2007 - 2024 MEDIAPRESS SRL